HV73V1JTTD123J
MFR.Part #
HV73V1JTTD123J
JLCPCB Part #
C4237219
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS