RN73R1JTTD5110C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD5110C25
JLCPCB Part #
C4148918
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS