SG73S2ARTTD431G
MFR.Part #
SG73S2ARTTD431G
JLCPCB Part #
C7312484
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS