RN73R1JTTD4592C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD4592C10
JLCPCB Part #
C4134757
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS