RN73R1JTTD2212B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD2212B10
JLCPCB Part #
C3920876
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS