RN73R1JTTD3791D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD3791D100
JLCPCB Part #
C4109333
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.79kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS