RN73R1JTTD3482D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3482D50
JLCPCB Part #
C3937889
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS