RN73R1JTTD3440F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD3440F100
JLCPCB Part #
C2495366
Description
-55℃~+155℃ 100mW 344Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS