RN73R1JTTD3400B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3400B25
JLCPCB Part #
C2506658
Description
-55℃~+155℃ 100mW 340Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS