RN73H1JTTD3881A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3881A25
JLCPCB Part #
C4282096
Description
100mW 3.88kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS