RN73R1JTTD3301B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3301B25
JLCPCB Part #
C7293208
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS