RN73R1JTTD3241A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3241A25
JLCPCB Part #
C2566986
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS