RN73H2ETTD2643F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2643F25
JLCPCB Part #
C3937584
Description
-55℃~+155℃ 250mW 264kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS