RN73H1JTTD3740D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3740D50
JLCPCB Part #
C4328988
Description
-55℃~+155℃ 100mW 374Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS