RN73R1JTTD3121D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3121D10
JLCPCB Part #
C2546622
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.12kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS