TD03G6492FT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- TD03G6492FT
- JLCPCB Part #
- C667731
- Package
- 0603
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 50V 64.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS