RN73R1JTTD2741A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2741A25
JLCPCB Part #
C2567203
Description
-55℃~+155℃ 0.1W 2.74kΩ 75V Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS