SG73P1ETTP7322D
MFR.Part #
SG73P1ETTP7322D
JLCPCB Part #
C4021582
Description
-55℃~+155℃ 125mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS