RN73R1JTTD26R4B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD26R4B25
JLCPCB Part #
C2554937
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS