RN73H2ETTD1980C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1980C10
JLCPCB Part #
C4136017
Description
198Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS