RN73R1JTTD2612D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2612D25
JLCPCB Part #
C4326364
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS