RN731JTTD3830B50
MFR.Part #
RN731JTTD3830B50
JLCPCB Part #
C4035042
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS