RN73R1JTTD2610C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2610C25
JLCPCB Part #
C4147925
Description
-55℃~+155℃ 100mW 261Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS