RN73R1JTTD2580A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD2580A25
JLCPCB Part #
C3938423
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 258Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS