RN73R1JTTD2080A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD2080A10
JLCPCB Part #
C2571938
Description
-55℃~+155℃ 100mW 208Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS