RN73R1JTTD19R1F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD19R1F25
JLCPCB Part #
C4298010
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS