RN73R1JTTD1961B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1961B50
JLCPCB Part #
C2519076
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS