RN73H1JTTD4420F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4420F25
JLCPCB Part #
C4037364
Description
-55℃~+155℃ 100mW 442Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS