RN73H2ATTD8763F25
MFR.Part #
RN73H2ATTD8763F25
JLCPCB Part #
C2511097
Description
125mW 876kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS