RN73R1JTTD1693B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1693B25
JLCPCB Part #
C4005024
Description
-55℃~+155℃ 100mW 169kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS