RN73R1JTTD1671A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1671A25
JLCPCB Part #
C4135291
Description
-55℃~+155℃ 1.67kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS