RN73R1JTTD1670D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1670D50
JLCPCB Part #
C2495422
Description
-55℃~+155℃ 100mW 167Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS