RN73H1ETTP5620C10
MFR.Part #
RN73H1ETTP5620C10
JLCPCB Part #
C3943633
Description
-55℃~+155℃ 562Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS