RN73R1JTTD1560F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1560F100
JLCPCB Part #
C2495356
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 156Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS