RN73R2ETTD57R6C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD57R6C25
JLCPCB Part #
C4065794
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS