RN73R1JTTD1541D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1541D25
JLCPCB Part #
C4321449
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS