RK73H2ERTTD2262D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD2262D
JLCPCB Part #
C6270792
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS