RN73R1JTTD1521F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1521F50
JLCPCB Part #
C2496722
Description
-55℃~+155℃ 1.52kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS