RN73R1JTTD1473F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1473F25
JLCPCB Part #
C4308177
Description
-55℃~+155℃ 100mW 147kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS