RN73R1JTTD1473B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1473B25
JLCPCB Part #
C2507671
Description
-55℃~+155℃ 100mW 147kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS