RN732ATTD7872A25
MFR.Part #
RN732ATTD7872A25
JLCPCB Part #
C3936118
Description
-55℃~+155℃ 100mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS