RN73R1JTTD1321C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1321C25
JLCPCB Part #
C2517861
Description
-55℃~+155℃ 1.32kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS