RN73R1JTTD12R6F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD12R6F25
JLCPCB Part #
C2498065
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.6Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS