RN73R1JTTD1272B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1272B10
JLCPCB Part #
C2564257
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS