RN73R1JTTD1262A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD1262A05
JLCPCB Part #
C4263360
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS