RN73R1JTTD1233D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1233D25
JLCPCB Part #
C4350397
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 123kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS