RN73R1JTTD1231B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1231B10
JLCPCB Part #
C4178741
Description
-55℃~+155℃ 1.23kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS