RN73R1JTTD1212B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1212B25
JLCPCB Part #
C2508178
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS