RN73R1JTTD1142A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1142A25
JLCPCB Part #
C2567877
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS