RN73R1JTTD1131A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1131A10
JLCPCB Part #
C3954057
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS